אילוף כלבים

 
 

שחר שינפלד מרכז את נושא אילוף הכלבים במרפאה הוטרינרית של ד"ר יעל קלכמן.
אילוף כלבים מקצועי, זהו הפתרון לבעיות התנהגות של כלבים.
אילוף כלבים כולל חינוך גורים לצרכים, מניעת הרס, ניתוב היצרים והדחפים לכיוון חיובי. שחר מתמחה בפתרון בעיות התנהגות בכלבים כגון: לכלוך הבית, חרדת נטישה, תוקפנות בין כלבים, תוקפנות כלפי אנשים.

תהליך האילוף השלם
תהליך האילוף השלם זה בעצם תהליך שנועד לשנות ולעצב התנהגות בכלבים ולנתב את התנהגות הכלב להתנהגות שרצויה לבעלים, באמצעות התניות ארוכות טווח. שיטה זו מותאמת אישית לכל כלב וכלב, ונותנת פתרון לצרכי הכלב והבעלים. כמו כן, בשיטה זו נמצא הבסיס לפתרון בעיות התנהגות בכלבים, תוך מתן דגש על צרכי הבעלים, ובהתחשב באופיו ובמזגו של הכלב.
הלימוד נעשה תוך שימוש בכלים ובשיטות החדשות והטובות ביותר ללא שימוש בשיטות כוחניות ומבלי לשבור את רוחו של הכלב. ניתן דגש על שמירת "שימחת החיים" של הכלב. הבעלים שותפים מלאים בתהליך ומהווים חלק בלתי נפרד ממרכיבי האילוף, דבר המוביל להצלחתו ולשמירתו לאורך זמן.
 
אילוף למשמעת בסיסית ומתקדמת
שחר מתמחה בחינוך ולימוד הכלב למשמעת בסיסית ומתקדמת לכל סוגי הכלבים תוך התאמה מלאה לסוג הכלב, לאופיו ולאופי המשפחה. התהליך מוביל ליצירת שפה משותפת בין הבעלים לכלב ולתקשורת טובה יותר. הכול נעשה מתוך הבנה עמוקה של הצרכים הגופנים והנפשיים של הכלב תוך הפגנת חיבה, כבוד ואמון ולא בכוחניות.
 
פתרון בעיות התנהגות
אפשר לפתור את רוב בעיות ההתנהגות בכלבים על ידי אילוף מקצועי. בתהליך האילוף השלם קיים הבסיס הכולל,ובתוכו מתן תשובה ופתרון לבעיות התנהגות שונות גם בכלבים בוגרים ומבוגרים (אף פעם לא מאוחר מדי ללמד כלב...).
בעיות נפוצות כמו חרדת נטישה, תוקפנות מסוגים שונים, נשכנות, הרס, חפירה בגינה, רדיפה אחרי מכוניות או ילדים, צרכים בבית ועוד... לכל אלה קיים מענה בתהליך האילוף השלם.

  אילוף כלבים

אילוף הכלבים במרפאה הוטרינרית
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר